CRM | TRCRM

Hakkımızda

Neyi, neden, nasıl, kim için yapıyoruz?

TRCRM firmaların iş ve satış süreçlerini kolay bir şekilde yönetebilmelerini sağlayan web tabanlı bir CRM sistemidir.

TRCRM yazılım ve internet teknolojilerinin gücünü kurumsal performansa dönüştürür.

TRCRM, firmaların ihtiyaç duyduğu bilgi akışını sağlamak ve iş yapma biçimini müşteri odaklı hale getirmek için tasarlanmış “Akıllı İş Platformudur”. Pikoser Bilgi Teknolojileri'nin yazılım geliştirme ve iş çözümleri alanındaki uzmanlığı ile şekillenen TRCRM kolay kullanımı ve birbirinden yetenekli fonksiyonlarıyla öne çıkmaktadır.

Küreselleşme ile birlikte, gelişmekte olan yazılım ve internet teknolojileri iş dünyasında büyük değişimlere sebep olmakta. Bu değişime ayak uydurabilen ve bu değişimden en iyi şekilde faydalanan firmalar kendi sektörlerindeki ilk sıralara yerleşmiş durumdalar. TRCRM, küçük ve orta ölçekli işletmelerin bu gelişmelerden en iyi ve en kolay şekilde faydalanmasını sağlayacak bir e-iş çözümüdür.

TRCRM uzmanları network tasarımından karmaşık uygulamaları geliştirmeye kadar geniş bir alanda hizmet verecek bilgi birikim ve deneyime sahiptir.

TRCRM’in misyonu endüstri standartlarını kullanarak işletmelerin basit veya spesifik yönetim ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamaları geliştirerek müşterilerinin karlılığını ve rekabet gücünü arttırmaktır.

Hemen Üye Ol!
CRM | TRCRM

Saas

|

Akıllı CRM

|

Basit CRM

CRM | Customer Relationship Management (Müşteri İlişkileri Yönetimi). Online CRM sistemi TRCRM ile (SaaS) servis bazlı hizmet alarak, kurulum, lisans, sunucu maliyetleri olmadan hızlı ve kolay bir CRM sistemine sahip olabilirsiniz. CRM sistemine üye olarak ücretsiz CRM kullanabilirsiniz. Müşteri ilişkileri yönetimi, satış, pazarlama, iş geliştime, teklif yönetimi, dosya yönetimi, muhasebe/finans, proje yönetimi gibi iş süreçlerinizi TRCRM üzerinden yöneterek iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

GD Holding İştirakidir.
© 2013-2024 - TRCRM | GD Bilişim A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.