CRM

Sıkça Sorulan Sorular

TRCRM Nedir?

TRCRM firmaların satış, pazarlama, destek gibi iş süreçlerini kolay bir şekilde yönetebilmelerini sağlayan SaaS tabanlı, VoIP ve E-ticaret altyapısına sahip bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemidir.

Ne kadar ücret ödemem gerekiyor?

TRCRM’i hemen şimdi ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre ek kullanıcı ve ek özelliklere sahip paketleri satın alabilirsiniz.

Kimler kullanabilir?

TRCRM orta ölçekli işletmelerin, kobilerin ve kurumsal firmaların iş süreçlerini yönetmelerine yardımcı olur.

TRCRM ile neler yapabilirim? Ne işe yarar?

Tüm kontaklarınızı, tekliflerinizi ve satışlarınızı, ajanda kayıtlarınızı, yapılacak işleri, dökümanlarınızı, ürünlerinizi ve ekibinizi tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

Faydaları neler?

  • Müşteri başına karlılık oranı artar.
  • Ürünler arası çapraz satışların miktarı artar.
  • Satış teklifleri daha hızlı ve daha yüksek oranda siparişe dönüştürülür.
  • Hedef kitle ve potansiyel müşteri sayısı artar.
  • Pazarlama ve satış döngülerinin kısaltılması ve basitleştirilmesi sağlanır.
  • Müşterilere doğru cevap daha hızlı ulaştırılır.
  • Müşteri memnuniyetini ve sadakatini arttırır.
  • Firmanızın verimliliğini arttırır.

TRCRM’de hangi modüller var?

TRCRM’in tüm paketlerinde; Kontak, Satış-Teklif, Destek, Ajanda, Görev Yönetimi, Döküman Yönetimi, Kampanya Yönetimi, Rapor-Analiz, Özel Alan Ekleme modülleri mevcuttur. Ayrıca E-Pro CRM paketi ile sanal mağazanızı açabileceğiniz e-ticaret modülü ve V-Pro CRM paketi ile tüm telefon çağrılarınızı yönetebileceğiniz VoIP modülü mevcuttur.

Güvenli bir sistem mi?

TRCRM verileri üst düzey güvenlik sağlanan veri merkezinde, güvenlik ve yönetimi tamamen Pikoser Bilgi Teknolojileri tarafından sağlanan sunucular üzerinde barındırılımaktadır. Güvenlik katmanları ile verileriniz sizden başka hiçkimsenin erişemeyeceği şekilde korunmaktadır.

Kullanmak için herhangi bir yazılım kurulumu veya donanım kurulumu gerekiyor mu?

TRCRM’i herhangi bir sunucu ve yazılım/program kurulumu ve ekstra lisans bedeli vs. olmadan sadece üyelik gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. TRCRM bulut tabanlı bir sistemdir.

Nedir bu bulut?

Teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ancak donanım ve yazılım olarak yüklü miktarlarda yatırım yapamayacak durumda olan firmaların artık bu ihtiyaçlarını tıpkı su, doğalgaz, elektrik gibi hizmet olarak alma şansları var. İstedikleri hizmetleri bulut bilişim sayesinde internet bağlantısı üzerinden bu servisi veren servis sağlayıcıların veri merkezlerinden belirli ücretler karşılığında temin edebiliyorlar. İhtiyaçları arttıkça yeni donanım yatırımı yapmadan hizmet anlaşmalarını geliştirerek bu teknolojileri kullanmaya devam edebiliyorlar.

Kurulum ücreti var mı?

TRCRM’in herhangi bir kurulum ücreti veya ilk kurulum maliyeti gibi ek ödemeleri yoktur.

Kullanımı kolay mı? Eğitim gerektirir mi?

TRCRM son derece kolay kullanılabilen, kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış bir arayüze ve yapıya sahipir. Sistemdeki yönlendirmeler ve ekran tasarımları sayesinde iş süreçlerinizi yönetmek için gerekli işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı kullanım ve ek modüller için gerekli gördüğünüzde eğitim satın alabilirsiniz.

Bilgilerimin güvenliği nasıl sağlanıyor? Bilgilerimi başkası görebilir mi?

TRCRM verileri üst düzey güvenlik sağlanan sunucular üzerinde 256 bit SSL koruma ile sunulmaktadır. Güvenlik katmanları ile verileriniz sizden başka hiçkimsenin erişemeyeceği şekilde korunmaktadır.

Bilgilerim yedekleniyor mu?

TRCRM üzerindeki verileriniz düzenli olarak yedeklenmektedir. Bu yedekler şifrelenmiş şekilde Türkiye'de 2 lokasyonda ve Hollanda'da 1 lokasyonda saklanmaktadır.

Kesintisiz hizmet alabilecek miyim?

TRCRM bulut bilişim teknolojisi üzerine kurulu altyapısı ve kendi sunucularını yönetmesi nedeni ile kesintisiz* hizmet vermektedir. (*Uptime oranı:%99.90)

Destek alabilecek miyim?

TRCRM kullanırken ihtiyaç duyduğunuz anda çalışma saatlerinde telefonla veya online, çalışma saatleri dışında ise eposta veya iletişim formu üzerinden istediğiniz zaman destek taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Mevcut müşterilerimi sisteme aktarabilir miyim?

Halihazırda kullandığınız bir CRM sisteminin veya harici olarak elinizde müşteri verisi varsa bunu Excel formatında TRCRM’deki sisteminize aktarabilirsiniz. Farklı ortamlardan veri aktarım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutlaka bir çözüm üretilecektir.

Üyelik için herhangi bir taahhüt vermemem gerekiyor mu?

Yıllık özel bir anlaşmanız veya farklı bir sözleşmeniz yoksa TRCRM’i herhangi bir taahhüt veya zorunluluk olmadan kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilir ve sistemdeki verilerinizi alabilirsiniz.

Hemen Üye Ol!
CRM | TRCRM

Saas

|

Akıllı CRM

|

Basit CRM

CRM | Customer Relationship Management (Müşteri İlişkileri Yönetimi). Online CRM sistemi TRCRM ile (SaaS) servis bazlı hizmet alarak, kurulum, lisans, sunucu maliyetleri olmadan hızlı ve kolay bir CRM sistemine sahip olabilirsiniz. CRM sistemine üye olarak ücretsiz CRM kullanabilirsiniz. Müşteri ilişkileri yönetimi, satış, pazarlama, iş geliştime, teklif yönetimi, dosya yönetimi, muhasebe/finans, proje yönetimi gibi iş süreçlerinizi TRCRM üzerinden yöneterek iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

GD Holding İştirakidir.
© 2013-2024 - TRCRM | GD Bilişim A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.