CRM

Basit CRM

Basit CRM

 

Kullanıcı açısından kolay kullanıma sahip, basit ve özelleştirilebilen CRM uygulamaları diğer uygulamalara karşı kendisini eşsiz kılar.
   TRCRM uygulaması satış departmanından insan kaynaklarına, muhasebe departmanından lojistik departmanına kadar bir çok departmanın kullanabileceği yetkinlikte ama aynı zamanda bir o kadar da basit bir uygulamadır.

   TRCRM’in çıkış noktası kullanımı herkese kolay gelen, kendinize göre özelleştirebildiğiniz ve ihtiyacınızdan fazlasını görmeyeceğiniz bir program olmasıdır.

   Örnek vermek gerekirse muhasebe departmanı sadece carileri, cari hareketlerini ve genel raporları görebiliyorken, lojistik departmanı sadece ürün stoklarını ve ürün ayrıntılarını görebilir.

   TRCRM ile her departman sadece kendisini ilgilendiren alanları görüntüler. Böylelikle anasayfada ihtiyacınız olmayan alanları görmezsiniz. Sadece kendi ihtiyacınız olan alanları görüntülersiniz ve çok büyük bir kullanım kolaylığına sahip olursunuz.

   Aynı zamanda kendi süreçlerinize özel olarak ekranlara yeni alanlar ekleyebilir ve bu yeni alanları yönetebilirsiniz. Bu işlem son kullanıcının yapabileceği kolaylıkta tasarlanmıştır.

   Kullanıcılarınızın “ekleme-silme-düzenleme” gibi yetkilerini sınırlandırarak yetki grupları oluşturabilirsiniz. Böylelikle kullanıcılarınız sadece kendi eklediği verileri görebilir hale gelebilir.

   Görsel alanlarla güçlendirilmiş raporlama seçenekleriyle şirketinizi kuşbakışı görüntüleyebilir, bu işlemleri de Basit CRM mantığıyla tek tıkla yapabilirsiniz.

   Tüm bunları herhangi bir desteğe gerek duymadan kolay bir şekilde yapabileceğiniz TRCRM uygulaması, şu ana kadar gördüğünüz en kolay ve Akıllı CRM olduğu iddiasında...

 

Sizde ücretsiz denemek için hemen tıklayınız

CRM | TRCRM

Saas

|

Akıllı CRM

|

Basit CRM

CRM | Customer Relationship Management. You can get benefit of a fast and easy CRM system and avoid setup, licence and server fees by using service based (SaaS) online CRM system with TRCRM. You can try CRM system for free for 7 days by just signing up. You can increase your efficency by managing your business processes such as Customer Relationship Management, sales, marketing, business development, deal management, document management, accounting/finance, project management with TRCRM.